Strony z województwa Kujawsko-pomorskie:

 • Dobry odwyk »

  Bliska Ci osoba walczy z nałogiem? Jeśli jest to, np. choroba alkoholowa, jaka powoduje coraz gorsze skutki uboczne, to przyjedź do OAZA. Jest to ośrodek dla uzależnionych, który oferuje różnego typu terapie uzależnień. Trafiają do naszej placówki bowiem ci, których problemem jest uzależnienie od komputera, leków, środków odurzających lub seksu. Kurujemy również uzależnienie od hazardu. O każdym z tych przypadków możesz więcej przeczytać na osrodek-oaza.pl. Dla podopiecznych ośrodka opracowujemy indywidualny, a także grupowy zestaw sesji terapeutycznych, i konsultacje z lekarzami, też po zakończeniu pobytu w centrum.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis notebooków »

  Spółka FinalTech zapewnia specjalistyczne rozwiązania w rodzaju specjalistyczna naprawa laptopów lub akcesoria z domeny IT. Rekomendujemy serwis laptopów, urozmaiconą propozycję części komputerowych i inżynierię sieci teleinformatycznych, łącznie z ich kompleksową implementacją.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie odwykowe »

  Profesjonalny ośrodek terapii uzależnień OAZA pozwala wyjść z takich nałogów, jak alkohol czy seks. Terapie realizowane w ośrodku OAZA są spersonalizowane, oferowane są także terapie rodzin. Ośrodek w ramach terapii stacjonarnej trwającej od 4 do 8 tygodni prowadzi: terapię grupową czy konsultacje i terapię psychoedukacyjną. Jeśli Waszym problemem jest alkoholizm w rodzinie, lekarze z placówki z pewnością udzielą Ci pomocy. Oferowane leczenie odwykowe przynosi rezultaty, dlatego ośrodek OAZA ma taką pozytywną reputację.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki uzależnień - sprawdzona terapia »

  Jednym z częstych problemów jest skuteczne leczenie alkoholizmu, dzięki któremu wychodzi się z nałogu i do niego nie wraca. Wiele ośrodków walki z nałogami oferuje różnego typu terapie uzależnień, które nie do końca spełniają oczekiwania leczonych osób. Ośrodek Oaza dobiera terapię do potrzeb i obejmuje pacjentów profesjonalną opieką medyczną oraz psychologiczną. W ten sposób pacjenci mają poczucie bezpieczeństwa oraz uczą się radzić sobie z nałogiem. Ośrodek pomaga także wyjść z różnych innych uzależnień.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Planujesz zyskać wiedzę dotycząca tego, jak przestać pić? A może planujesz zdecydować się na leczenie uzależnień odmiennych niż uzależnienie od napojów alkoholowych, np. uzależnienie od Internetu albo uzależnienie od hazardu? Wybierz kurację, jaką posiada w swojej ofercie Klinika Uzależnień OAZA. Jest to niepubliczny ośrodek, usytuowany w zacisznej okolicy. Jego wyróżnikiem jest najlepiej przygotowana załoga fachowców, przy pomocy których uwolnisz się od nałogu. Musisz jednak nastawić się na długoterminowe kuracje terapeutyczne. 6-8 tygodni to najkrócej,jeżeli liczysz na efektywne leczenie.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia alkoholowa »

  Krokiem, który ma na celu zwyciężyć uzależnienie od alkoholu, Internetu czy leków może być przejrzenie strony internetowej - klinika-oaza.pl. Prezentuje ona ośrodek leczenia uzależnień OAZA, dzięki któremu leczenie alkoholizmu, jak i innych nałogów zakończyło się powodzeniem dla wielu osób. Terapia uzależnień, realizowana przez ten ośrodek przebiegać może na miejscu bądź ambulatoryjnie. Zależnie od konkretnej osoby, wybierane jest leczenie odwykowe, szczególnie dostosowane.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »