Strony z województwa Lubuskie:

 • Imprezy dla firm województwo Lubuskie »

  Chcesz dotrzeć do propozycji dotyczących wakacyjnych wyjazdów, korzystając m.in. z haseł, takich jak chociażby: „imprezy integracyjne Lubuskie”? Jeżeli śnisz o prawdziwym wypoczynku, spomiędzy ofert różnorodnych wakacyjnych kompleksów w Lubuskiem, postaw na prowadzony przez nas ośrodek Nowy Dworek. Zagwarantujemy szeroką kolekcję opcji dedykowanych wszystkim członkom rodziny nad brzegiem urokliwego jeziorka. Na naszym miejscu do campingowania w Lubuskiem znajdziesz wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Zajrzyj na nasz internetowy portal, by znaleźć więcej szczegółów związanych z ofertą.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Układanie parkietu Międzychód »

  W branży usług parkieciarskich prosperujemy już od 18 lat. Specjalizujemy się zarówno w odnawianiu posadzek (szlifowanie na terenie Kostrzyna), jak i w układaniu nowych posadzek (kładzenie parkietów w Międzychodzie). Korzystamy przy tym tylko z urządzeń wysokiej klasy oraz polerek, takich jak np.: Lager. Powierzyć zatem nam można, przykładowo: kładzenie parkietu na terenie Gorzowa Wlkp., desek, polerowanie nowych posadzek, lakierowanie, montowanie cokołów przypodłogowych lub frezowanie podkładów z betonu. Oferujemy prócz tego sprzedaż desek podłogowych. Na stronie http://parkiet-service.pl można obejrzeć zrealizowane do tej pory zlecenia a także przeczytać referencje, które wystawili nam klienci.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania z ubezpieczeń »

  Jeżeli otrzymałeś obniżone (zbyt małe zadośćuczynienie z OC) przez zakład ubezpieczeniowy odszkodowanie za kolizję z polisy winnego wypadku, to możesz liczyć na odzyskanie należącej Ci się dodatkowej kwoty przez BEKER POLSKA. Oferta skierowana jest do osób indywidualnych i firm. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania realizowana jest przy zachowaniu takich kryteriów: wypadek albo kolizja miały miejsce nie dalej aniżeli 3 lata wstecz na terytorium kraju i firma ubezpieczeniowa wypłaciła już zadośćuczynienie. Po uzupełnieniu wniosku, przekazaniu kosztorysu oraz uzasadnienia ubezpieczyciela i pozytywnej ocenie kalkulacja szkody wystawiana jest na przetarg (skup rekompensat). Wygrywa najwyższa oferta.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Farby do malowania dachów – propozycja na renowacje pokrycia »

  Produkowane przez nas emulsyjne farby do renowacji dachów są najlepszym rozwiązaniem na odnowienie dachu. Trzeba wspomnieć, że BEKERFARB jest jedynym podmiotem na polskim rynku, jaki w zakresie swoich usług mieści wytwarzanie farb oraz roztworów do pokrywania kolorem zadaszeń (impregnacja dachów). Produkowana przez nas gama artykułów stosowana jest, przykładowo do kolorystycznego odświeżenia pokryć dachowych (farby do dachówek) zrobionych z rozmaitego typu dachówek (betonowe i inne) czy uszczelniania dachu. Do wyboru jest osiem kolorów, w tym np.: zielony albo niebieski. Proponujemy specjalnie opracowany poradnik na naszej witrynie, który przyda się przy malowaniu pokrycia dachowego.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lampy stojące podłogowe - cennik i oferta »

  Poszukujesz stylowych lamp wiszących do pokoju dla gości? Albo może Twoim marzeniem są industrialne lampy loftowe? Chcemy Cię powiadomić, iż na witrynie http://cosmolight.pl, czyli na witrynie firmy, która od dawna specjalizuje się w dystrybucji najwyższej jakości lamp oraz która często uczestniczy w targach w Niemczech, znajdziesz lampy wszelkiego typu, a więc tak piękne lampy wiszące, jak i zupełnie inne lampy stojące do salonu, oświetlenie w rodzaju loft i oświetlenie ledowe.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep reklamowy »

  Chcielibyśmy zaprezentować Państwu sklep reklamowy RekArt.pl, jaki działa w sieci. W jego niezwykle rozbudowanym prospekcie odszukasz rozmaite materiały reklamowe, począwszy od liter przestrzennych, aż po ogromnie praktyczne systemy wystawiennicze. Opisywany sklep RekArt.pl operuje dobrym zapleczem technicznym, a do wytwarzania poszczególnych części reklamowych wykorzystuje solidne surowce. Dlatego może on zaproponować ogromnie trwałe tablice do powieszenia reklamy. Dobrze jest wejść na stronę http://shop.rekart.pl. Znajdziesz tam wiele dokładnych informacji dotyczących oferty agencji, kosztów produktów oraz rodzaju rozliczeń. Sklep RekArt.pl realizuje zamówienia dla klientów biznesowych, jak również dla mniejszych zleceniodawców. Wklepując w Google frazę: litery styropianowe, przeczytasz ciekawe wypowiedzi klientów na temat współpracy z przedsiębiorstwem.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »