Strony z województwa Zachodniopomorskie:

 • Chip psa »

  Słyszałeś się co nieco na temat spisów i czipowania psów, ale chciałbyś pogłębić wiedzę? Myślisz, na czym polega właściwie to „chipowanie psów”? Na szczęście to nic prostszego. Właśnie dla Ciebie utworzyliśmy www.cbdzoe.pl. Nasz wynalazek, to zaawansowany proces oznaczania i rejestracji zwierząt, który pomógł w ciężkich sytuacjach, takich jak zgubienie bądź zabranie czworonoga. Prócz spisu z baz na portalu można zamówić chip dla kota, czytniki do czipów. Na portalu dodatkowym punktem jest ewidencja hodowlanych zwierząt. Moderujemy też punkt adopcyjny, gdzie zainteresowany może umieścić ogłoszenie.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sztuczne ognie »

  Nietuzinkowy pomysł na zaskoczenie gości na imprezie, przyjęciu weselnym bądź koncercie? Oczywiście może nim być profesjonalnie zorganizowany pokaz fajerwerków, wykonany przez firmę „Bazyl”. To również sklep z asortymentem pirotechnicznym, w którym można znaleźć wiele produktów zamawianych u uznawanych twórców. W asortymencie znajdują się więc np. wulkany, moździerze lub rakiety. Z oferowanego w naszej firmie towaru skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i różnego rodzaju instytucje. Za każdym razem oferujemy profesjonalne doradztwo, które fajerwerki kupić oraz w jakich warunkach będą najbardziej efektowne. Zachęcamy na zakupy!

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zachodniopomorskie pomoc drogowa »

  Firma AutoLaweta24 specjalizuje się w zapewnianiu pomocy na drodze w Szczecinie. Wszystkie usługi świadczymy 24 h na dobę przez 365 dni w roku. Zapewniamy, np. wynajem autolawety, a także pomagamy uzyskać samochód zastępczy. Oferujemy również holowanie w Szczecinie i znacznie więcej. Znajdziesz naszą firmę bezproblemowo, wklepując w wyszukiwarce sieciowej wyrażenie „zachodniopomorskie pomoc drogowa”. Gwarantujemy nowoczesny serwis, a także najlepsze koszty i szybką pomoc bez względu na porę dnia. Na witrynie sieciowej http://www.autolaweta24.com odszukasz detale oferty.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje nad morzem: zarezerwuj termin już dziś »

  Interesujące miejsce gdzie warto zaplanować wypoczynek nad morzem? Przeglądając rozmaite propozycje, opłaca się zajrzeć na http://www.panorama-morska.pl i zobaczyć, co mamy dla gości spa (hotel spa nad Bałtykiem), znajdującego się tylko kilkaset metrów od Bałtyku. Trzy restauracje, komfortowy standard noclegów w domkach wolnostojących oraz innych obiektach, sauna – to np. może zagwarantować nasz hotel nad morzem z basenem. Posiadamy bowiem też park wodny, który tworzą, przykładowo baseny wielofunkcyjne, sauna. To także hotel nad morzem dla najmłodszych. Z myślą o najmłodszych zorganizowaliśmy bowiem salę zabaw i basen z oryginalnymi atrakcjami. Odbywają się tu także turnusy rehabilitujące.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rezonator »

  Jesteśmy firmą dystrybuującą urządzenia medyczne, a nasza witryna może być odnaleziona przez Internet, jak wpiszecie wyrażenia takie, jak „rezonator biofotonowy oszustwo”, „leczące fale świetlne”, „rezonator biofotonowy opinie”, jak również „rezonans falowy badanie” oraz „badanie przy pomocy fal”. W naszej propozycji jest narzędzie robiące rezonans biofotonowy, który wpływa dobrze na równowagę energetyczną organizmu. Ten sprzęt nosi nazwę rezonator biofotonowy BV Harmonic i emituje światło w kierunku organizmu po to, by je wzmocnić. Aparat jest efektywny oraz sprawia, że chorzy wracają szybciej do zdrowia.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »